Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31.01.2019, 09:04   #4
bigboykr
 
bigboykr's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2014
Miasto: Kraków
Posty: 657
Motocykl: nie mam AT jeszcze
bigboykr jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 3 dni 17 godz 49 min 16 s
Domyślnie

Jeśli chodzi o wybór goretex wprasowany, czy wyjmowany to ile osób, tyle opinii.
Generalnie wypinana membrana daje tyle, że Tobie jest sucho, ale ciuchy nasiąkają wodą i są potem ciężkie i wymagają suszenia. We wprasowanym tego efektu nie ma, zo to przeważnie jest gorsza wentylacja.
Ja świadomie wybrałem wprasowany (też Rukka), bo nienawidzę ubierać przeciwdeszczówek, wpinać membran i przede wszystkim suszyć ciuchów. Godzę się z ciut gorszą wentylacją, ale nie ma dramatu. Jeździłem do temperatur plus 36 stopni i było ok. Mówię o jeździe szosowej. Biorąc pod uwagę jazdę w terenie (wolniejsza, cięższa fizycznie itp) to pewnie wtedy szala przenosi się na wypinaną membranę. Dlatego mówię, że co osoba to opinia.
Co do samej Rukka - dla mnie najwyższa klasa, rewelacyjne wykonanie. Do tego ciuchy zaprojektowane ewidentnie z głową, co widać choćby po rękawach, czy sposobie, jak naszyte są kieszenie. Mówię to jako użytkownik Rukka Energater. Gdybym miał wybrać z wypinaną membraną to wybór padłby właśnie na Roughroad.
__________________
Wolniej ale dalej
Cierpliwości
bigboykr jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem