Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.04.2019, 22:55   #27
Vladimir P
 
Vladimir P's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2018
Miasto: Ostrów lubelski
Posty: 89
Motocykl: RD07a
Przebieg: 55445
Vladimir P jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 dni 21 godz 45 min 54 s
Domyślnie

[QUOTE=Emek;634221]Stary, to Twój wyjazd i jak droga jest celem i sprawia ci przyjemność to leć. Ważne żebyś był zadowolony. Zwróć jednak uwagę że przelot od Smoleńska do Moskwy trasą M1 jadąc GXRem ze zagiętą blachą to nie to samo co nawalanie tylu kilosów dzień po dniu ale da się. W tydzień dojechałem do Kanionu Szaryńskiego mając jeden dzień bez jazdy więc spokojnie dasz radę. Weź pod uwagę stratę czasu na przekraczanie granic. PL-UA/UA-RUS/RUS-KAZ i z powrotem. Dzień jak nic ci wyleci. Jak już gonisz do Atyrau to stamtąd zaledwie tysiaczek do Устюрт. Jak przegonisz szybko Rosję i UA to poważnie bym to rozważył tym bardziej że to jedno z niewielu ciekawych miejsc na tym obszarze.
No i piękne zwieńczenie podróży. Ale jak Pan uważasz. W każdym razie szerokości i powodzenia.

Gsxr jeszcze stoi w garażu 195 koni, pacyfikuje wszystko co napotka po drodze, raz tylko mnie auto objechało i miałem przez to zrypane ze 2 dni,
ale nie było najmniejszych szans

Dobra rada z granicami. Jak się będzie dobrze jechało to Устюрт jest ciekawą opcją

Czy podróżując po Kazachstanie muszę mieć dodatkowe karnistry, jeżeli tak to 5 czy 10 litrowy?
Moja królowa na dynojetach lubi sobie wypić.
Vladimir P jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem