Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.08.2011, 00:44   #112
makaron
 
makaron's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Wrocław
Posty: 85
Motocykl: 990 adv
makaron jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 2 dni 4 godz 18 min 44 s
Domyślnie

Sorry za wcięcie się w wątek ale jeżdżę w EVS Web od 2,5 roku więc chyba mogę coś od siebie dołożyć. Kupiłem je w USA na ebayu, w momencie kiedy $ kosztował tyle że za parę zapłaciłem tyle co w PL kosztowała 1 sztuka. Przesyłka szła prawie miesiąc ale warto było czekać...

Faktycznie - zsuwa się trochę, ale nie jest to bardzo uciążliwe - trzeba ją tylko mocno złapać cholewką buta. Poza tym luzują się (opadają) tylko górne paski - te na udzie - jak ktoś ma trochę mięsa poniżej kolana to 3. od góry pasek ma się na czym opierać. Dodatkowo piankowy pasek od spodu kolana który jest szerszy od pozostałych 4 gum spełnia trochę rolę tego gorseciku jaki jest w asteriskach.
Podejrzewam że mogłoby pomóc zakładanie Web'ów na kalesony albo jakieś "rękawy" z materiału - osobiście jednak tego nie stosuję bo zawsze mi gorąco i nie lubię zakładać dodatkowych warstw odzieży.

Warto dodać że EVS ma też kilka modeli ortez w cenach niższych niż Web. Poza tym oprócz nich i asterisków dość niedawno pojawił się jeszcze jeden model, który rzekomo jest nowocześniejszy i lżejszy od w/w. Nazywa się to POD i można znaleźć np tutaj:

http://allegro.pl/szyny-kolanowe-fox...727351555.html

jak widać posiada on tylko 4 paski gumowe - być może materiał wyściółki jest "antypoślizgowy"...
makaron jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem