Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19.04.2020, 07:26   #1311
44FG


Zarejestrowany: Dec 2019
Miasto: Warszawa
Posty: 585
Motocykl: CRF1100L AS, Husqvarna 701 Enduro, KTM 890 Adv R
44FG jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 1 dzień 4 godz 22 min 45 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Cezar3 Zobacz post
Widziałem 1100, nawet siedziałem, ba, pobawiłem się trochę
Miałem również opcję wymiany swojego paździerza na cud pana hądy. Zastanawiałem się z miesiąc, rozważając za i przeciw, czytając, pytając porównując za i przeciw. I cieszę się, że mam nadal staroć To tyle w kwestii nie wie, a wie...

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
Cezar, o czym Ty w ogóle mówisz? Przecież obiektywnie rzecz biorąc to ludzie jeszcze nie zaczęli na tym jeździć... Dopiero co pojawiło się w sprzedaży, potem była zima a teraz nas jak Świat długi i szeroki w domach pozamykali. Nie ma żadnych dostępnych, wiarygodnych a tym bardziej długodystansowych opinii...

Nie chce mi się stawać w roli obrońcy tego sprzętu, bo sam mam świadomość, że gówno jeszcze o nim wiem. Poopowiadać to ja mogę o mojej 600rr. Poza tym jestem za stary aby się napieprzać w internecie. Nawołuję wyłącznie do wyrażania wyważonych opinii. W szczególności jak się niewiele wie w temacie, w przeciwnym razie są one po prostu mało wiarygodne dla homo sapiens. Bo czasem mam wrażenie, że nienawiść pojawia się zanim obiekt nienawiści wyłoni się zza rogu...

Ciał jak to pisze Pan Stopa.
44FG jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem