Wątek: 7 osobowe auto?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17.11.2018, 10:59   #47
Tank
 
Tank's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Zgierz
Posty: 1,377
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: duży :)
Tank jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 1 dzień 1 godz 35 min 6 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał dubel Zobacz post
Ciekaw jestem ile hybryd miałeś, iloma jezdziles lub też ilu masz bliskich znajomych posiadających hybrydy? Jeśli jednak nie masz zbytniej styczności z hybryda i to może z nowoczesnymi silnikami benzynowymi?

Mam sporo znajomych co posiadają hybrydy różnej maści Toyoty, Mitsubishi, Lexus, Volvo, wieloma jeździłem. Powiem Ci ze hybrydy są świetne, mało pala, są ciche i fajnie można nimi polatac. Najbardziej sensowne są hybrydy plugin.
W dodatku elektryki wbrew temu co piszesz maja sens w kraju gdzie źródła energii elektrycznej w większości pochodzą z źródeł odnawialnych a nie jak w PL z węgla.

Mocno podejrzewam że swoje teorie czerpiesz nie z doświadczeń obcowania z hybrydami czy też nowoczesnymi benzyna i a z "internetow" i to w dodatku tylko polskojezycznych.

Jakoś super nadpodazy benzyny na stacjach nie widac
Widzę, ze z rozumieniem slowa pisanego kiepsko Czy gdzies negowalem awaryjnosc, itp hybryd czy elemtrykow? A akurat z paliwami płynnymi, produkcją i ich dystrybucją i transportem mam calkiem duzy kontakt i wiedzę na ten temat, ze tak powiem - praktyczną Tak więc nie odnosilem się do wad czy zalet pojazdów a do przyczyn tkwiących w samych paliwach. Ps. A jak widzialbys nadpodaz benzyny w ostatnim ogniwie dystrybucji? Mialaby stac w bankach pod drzwiami? Byc moze powie Ci cos informacja, ze przy opadajacej cenie surowca bazowego, spada cena benzyny a rosnie ON, glownie jakoby ze wzgledu na brak tegoz surowca- z roznych przyczyn geopolitycznych i technicznych oraz popytu. . Przypomnę ze surowiec, czyli ropa jest jeden i dla beny i dla diesla

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
GS über alles!!!
Tank jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem