Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.02.2010, 13:35   #1
randal 76
 
randal 76's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 1,015
Motocykl: nie mam AT jeszcze
randal 76 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 3 dni 10 godz 4 min 32 s
Domyślnie Regulamin Działu Producenci i Dostawcy, porozmawiajmy!!!

Regulamin Działu Producenci i Dostawcy
<hr style="color: rgb(209, 209, 225);" size="1"> <!-- / icon and title --> <!-- message --> Aby zapanować nad porządkiem w tym dziale zespół Administratorów i Moderatorów określa następujące zasady korzystania z „Działu Producentów i Dostawców”.
  1. Dział stworzony jest dla forumowiczów oferujących usługę lub produkt w ramach prowadzonej działalności komercyjnej. Ogłoszenia sprzedaży indywidualnej bądź jednorazowej mają swoje miejsce w dziale „Sprzedam, kupię”.
  2. Możliwość ogłaszania się w „Dziale Producentów i Dostawców” dostępna jest po uiszczeniu opłaty. Szczegółowe informacje u Moderatora działu.
  3. Wysokość wpłaty określona jest na poziomie 100pln za możliwość ogłaszania się w dziale, 200pln za możliwość ogłaszania się przyklejonymi tematami.
  4. Opłata jest liczona od forumowicza, nie od ogłoszenia.
  5. Wpłata ważna jest do końca czerwca lub do końca grudnia roku kalendarzowego.
  6. Pieniądze z wpłat powędrują na utrzymanie forum.
Zespół Administratorów i Moderatorów.

Taki regulamin dostały osoby które wspólnie b.dużo zrobiły dla forum i jej społeczności .Wiadomą sprawą jest że nikt za darmo dzisiaj nic nie robi a serwer kosztuje itd. ale uważam i niepokoi mnie fakt iż zostaliśmy wrzuceni do jednego wora z osobami które wejdą na forum pierdolną ogłoszenie i tyle z ich przydatności .
Do stawek jakie zostały zaproponowane jestem za ale dla osób przychodzących z zewnątrz (spamerów proszę np. liczyć x2)
i proszę odpowiedzieć mi na kilka pytań na które Wieczny nie miał lub nie potrafił tego zrobić

1.Co z osobami robiącymi akcje typu koszulki,naszywki,kalendarze ?

2.Jeśli sami łamiecie regulamin pkt.10 dlaczego go nie zmienicie?

3.czy uważacie że forum idzie w dobrą stronę i nie zniechęci to osoby do angażowania się tutaj niesprawiedliwymi zasadami?
randal 76 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem