Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.12.2009, 23:06   #5
Ola
wondering soul
 
Ola's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,364
Motocykl: KTM 690 enduro, Sherco 300i
Galeria: Zdjęcia
Ola jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 3 dni 23 godz 11 min 8 s
Domyślnie

Napiszcie jakie funkcje te buty mają spełniać i gdzie zazwyczaj z plecaczkami jeździcie, tzn. na długo krótko, w ciepłe kraje (typu Gracja, Turcja), czy raczej lokalnie i w chłodne klimaty (np.Norwegia). Czy mają być jak najbardziej bezpieczne, czy teżi ładne, bo piękniejsze połowy są w tym temacie czułe. Tutaj chyba każda z nas jeździ w innych butach... No ale też do różnych celów je potrzebujemy. Ja np. jeżdżę ostatnio w Oxtarach crossowych i jeździ mi się super, aleprzemakają (jak każde corssowe) i do siedzenia jako plecaczek są na pewno niewygodne, więc niepolecam. Wcześniej miałam jakieś Probikery typu "kapcie" - te z kolei nic nie chroniły więc też nie polecam. Ciężko jest znaleźć na rynku coś sensowengo ze względu na rozmiarówkę. Ja bym szukała czegoś z gore texu (choć tu barierą może być cena) i dobrze trzymającego (sztywnego) kostkę. I nie dać się nabrać na przekonywania sprzedawców, żedla kobiety mogą być miękkie itp.

Myślę, że w temacie bardziej Ci pomogą Panowie którzy od lat podróżują z żonami/dziewczynami (a jest tu takich trochę... więc może się ujawnią). Oni są lepiej obeznani z potrzebami plecaczków.

Powodzenia
__________________
Ola
Ola jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem