Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09.05.2011, 09:01   #1
Pastor
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie Uchwyt POLSPORT MOUNT do Larka

Firma Polsport wypuściła testową serię uniwersalnych zestawów mocujących.
Składa się on z konsoli, którą można zamocować do kierownicy, drążka patelni, sanek, klapy od sedesu lub (zupełnie bez sensu) do nart biegowych.



Z konsolą współpracuje uniwersalne gniazdo mocujące. Wykonane jest w technologii reylly z materiałow w pełni biodegradowalnych. Jest antyalergiczne, świetnie tłumi wibracje, a w razie awarii czubka endurowego buta pasuje na lewą nogę. Jak się uprzeć to na prawą też.



Pasuje do dowolnego GPS, aczkolwiek do mniejszych modeli na wyposazeniu jest jeszcze dedykowana filcowa wkładka. Oczywiście również w technologi rejli.



Uniwersalne zamkniecie na schludną kokardę zapewnia wystarczająca ochronę, oraz mozliwość naciagnięcia specjalnego kaptura przeciwdeszczowoprzeciwpyłowego.



Uwaga - kaptur nie jest na wyposażeniu i nalezy go dokupić osobno. Nie polecam tych z Apteki Sióstr Urszulanek o smaku kokosowym - pękają w okolicy włącznika.
Za to doskonale sie tu sprawdza stary PRLowski kaptur, który dostałem na I komunię. Dostarczył mi i paru moim kolezankom wielu miłych wrażeń, ale w związku z przyrostem naturalnym w rodzinie przestałem mu ufać i odsunąlem od słuzby czynnej - teraz będzie mi ochraniał inny przyząd

To tyle. Dziękuję za uwagę.

  Odpowiedź z Cytowaniem