Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06.08.2016, 19:56   #10
Stig


Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 3
Motocykl: RD03
Stig jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 godz 42 min 51 s
Domyślnie

Dzięki za kolejne cenne rady. Rzeczywiście duży tankbag to może być problem. Stać będę pewnie co najmniej z 40% czasu.

Z drugiej strony na zachodzie WR 250 r to motocykl coraz częściej wykorzystywany jako adventure bike. Wielokrotnie widywałem w necie obładowane WR'ki z kuframi (moim zddaniem to już przesada), z kuframi centralnymi, tankbagami, wysokimi szybami itp.

Stelaż był konieczny bo w WR'ce z prawej strony bardzo mocno wystaje wydech. Gdybym założył na to rogala bez stelaża to z prawej strony taki rogal wystawał by o jakieś 20 cm mocniej niż z lewej przez co mocno mógłby zmienić się balans motocykla. Dlatego dorobiłem stelaże. Bagażnika nie mam i nie wiem czy w ogóle będę robił - w opcji rogal + sakwy boczne wydaje się zbędny - czyż nie ?
Jakiego rogala i jakie sakwy byście polecili ? Przewinęło się już coś o Leoshi...

Pozostaje problem tankbaga - rzeczywiście może być upierdliwy przy staniu. W związku z tym polecalibyście jakieś mniejszy (tu prosiłbym o konkretny model) czy w ogóle z niego zrezygnować, pozostawiając balans zbyt bardzo na tyle ?
Stig jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem