Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27.05.2013, 17:07   #1
Neno
 
Neno's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Zambrów
Posty: 1,282
Motocykl: CRF1000L
Przebieg: 64321
Neno jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 5 dni 9 godz 15 min 6 s
Domyślnie Śpiwory puchowe CUMULUS -20% czyli zamówienie zbiorcze

Nie wiem czy to dobry dział, jeśli nie proszę o przeniesienie.

1.Skoro tu zajrzeliście zakładam, że szukacie sprawdzony śpiworów puchowych
2.Zapraszam więc Was na stronę www.cumulus.pl i wybranie sobie odpowiedniego dla swoich potrzeb śpiwora.
3.Jeśli nie ma tam czegoś dla Was ( bo macie 197cm wzrostu, bo chcecie więcej wypełnienia na plecy ) piszcie na z_namiotem@przezswiat.eu – za dodatkowa opłatą można wiele zdziałać. Prześlę w Waszym imieniu prośby do producenta który wyceni ile taka przyjemność kosztuje extra.
4.Jeśli już wiecie jaki model jest najbliższy Waszemu ciału to na powyższy adres e-mail z tytułem CUMULUS -20% , podajecie mi model który Was zainteresował.
5.Gdy uzbiera się odpowiednio wielkie zamówienie (mam nadzieję, że dość szybko bo sezon wakacyjny za pasem) wysyłam je do producenta a do Was dane gdzie dokonacie wpłaty. Wpłata na konto firmy Cumulus ( podane również na stronie www producenta śpiworów). Kwota wpłaty to cena ze strony www, pomniejszona o rabat w wysokości 20%, powiększona o koszty przesyłki – 19zł.
WAŻNE: wpłat dokonujecie tylko po otrzymaniu ode mnie sygnału, że zebrała się odpowiednio duża grupa zainteresowanych, w przypadku mniejszej grupy po prostu cała akcja traci sens, chyba, że producent zgodzi się przygotować mniejsze zamówienie (będę negocjował)
Równie WAŻNE: tytuł wpłaty – model śpiwora i dopisek MotoGóry
6.Z takim samem tytułem jak tytuł Waszej wpłaty wysyłacie e-mail ( office@cumulus.pl ) do producenta, podając mu adres do wysyłki.
7.Koszty przesyłki podane wyżej obejmują wysyłkę również kilku śpiworów – dla grupy znajomych, by zbić koszty.
8.Adres do wysyłki proszę również przesłać do mnie bo jest wielce prawdopodobne, że dostanę paczkę zbiorczą i będę musiał się zając przepakowaniem tego wszystkiego - to moja odpowiedź dla tych, których ciekawi co z tego będę miał

Moja współpraca z Cumulusem układa się znakomicie a przez takie zamówienie chciałbym ją tylko wzmocnić.

Moje doświadczenia z Marką Cumulus na razie ograniczają się do modelu Lite Line 400. Oczywiście jestem z niego mega zadowolony, w innym przypadku nie było by tej akcji.
Zapraszam do wysyłania e-maili (patrz pkt. 4) nie tylko z zamówieniami ale również z pytaniami.
Neno jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem