Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28.08.2021, 00:06   #99
pałeł
gsm: 512242193
 
pałeł's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Rzuchów
Posty: 5,050
Motocykl: RD11a
Galeria: Zdjęcia
pałeł will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 2 tygodni 4 dni 13 godz 25 min 16 s
Domyślnie

Ten złamas nic nie pisze to sam dodam takie info kopiując to co wrzucał na fejsie

"...Druga partia Exogenu. Miło że strony firmy Aqvitox dystrybutora Exogenu na Polskę, że palnęli się przy wystawianiu faktury na moją korzyść i postanowili nie korygować tego 👍..."

Więc ta kuracja jest sporo tańsza a to pozwoli na inne zabiegi opłacić.

Żona Piotrka jest w głębokim szoku jak i sam Piotrek działamy dalej po zroście nóg i wygojeniu pozostaje inny problem prawdopodobnie noga która oberwała najmocniej jest "znacznie krótsza od drugiej a różnica, która w dodatku jak pokazują zdjęcia RTG zwiększyła się i może się jeszcze zwiększyć na skutek chodzenia**, jest tak duża, że nie koryguje się jej obuwiem ortopedycznym. Rozwiązania są dwa: albo wydłużyć krótszą nogę, albo skrócić dłuższą. Brzmi strasznie. Prawie wszystko ładnie się zrasta i można by już zacząć solidną rehabilitację, gdyby nie to jedno miejsce nad prawą kostką, gdzie z kości zrobił się gruz a słabe ukrwienie tej okolicy nie pomaga.
Konkluzja jest taka, że trzeba będzie wyrównać nogi, co można zrobić dopiero po pełnym zroście. Zaniechanie takiej operacji szybko odbiłoby się na kolanach, biodrach a najbardziej na kręgosłupie Piotrka.
Mam wrażenie, że droga do odzyskania sprawności uparcie się wydłuża."

Wiec nie zostawiamy kolegi samego a o postępach i problemach będę albo raczej cibor bedzie informował. A ja postaram sie te informacje przekazywać.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg 240800839_10159989079284924_7130934559365787179_n.jpg (94.6 KB, 30 wyświetleń)
pałeł jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem