Wątek: Będzie CRF450L
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17.10.2018, 12:25   #121
dejv667


Zarejestrowany: Dec 2017
Miasto: Niepruszewo
Posty: 83
Motocykl: nie mam AT jeszcze
dejv667 jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 11 godz 19 min 59 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał apex Zobacz post
Ja mam wrr250 i całe 30km, zawieszenie ma skok 270mm z przodu i z tyłu i nie uważam tego za bajer. Byłem na Ukrainie, jeżdżę po poligonie i dzięki temu jestem w stanie jechać na równo z innymi bardziej offowymi maszynami.
Jak mówię, nie każdy jedzie żeby nadążyć za bardziej offowym sprzętem. Duża część ludzi bawiących się w turystykę połączoną z offem jedzie żeby dojechać a nie nadążyć. I wtedy często się okazuje że monstrualny skok zawieszenia to nie jest problem.

Żebyśmy się dobrze zrozumieli - ja próbuję lansować tezy, że w teren da się pojechać wszystkim. Wręcz przeciwnie. Ja zwyczajnie zauważam, że w latach '90 duale robiły się coraz mniej terenowe bo klienci tego chcieli. Coraz częściej ten off do był sprzęt pokroju ostatniej Tenere czy innego KLR czy DRZ. Ci którym to w terenie nie wystarczało szli w stronę typowych lekkich dirt bikes. Co którym brakowało komfortu na asfalcie szli w stronę sprzętów jak V-Strom.

Tak naprawdę fajnie by było gdyby któryś z producentów japońskich wrócił do tego co przyświecało pierwszemu LC4 Adv czyli podwozia o możliwościach jak w dirt bike, ale reszty jak w typowym turystycznym enduro. To był fajny kompromis.

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
dejv667 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem