Wątek: Tempomat
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14.05.2009, 19:15   #28
ramires
Administrator
 
ramires's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Otwock
Posty: 4,540
Motocykl: RD37A (Hybryda), dwie ramy RD03 w zapasie
Przebieg: ojojoj
ramires ma wyłączoną reputację
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 7 godz 3 min 20 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dzieju Zobacz post
Ramires , może i na swój wyrób mają patenty ale ja mam swojej prywatnej produkcji.
Jeśli bym skopiował ich model i się pod tym podpisywał a następnie wstawiał do sklepów to łamał bym prawo.
Ale ja robię sobie po swojemu z innego materiału.
To tak jak by mógł być tylko jeden producent szyb bo każdy inny podważa fabryczny pomysł.
Jak Hubert wspomniał , mogę na własny użytek zrobić tego np 365szt....co by każdego dnia roku zakladać inny....albo "rozdać" komu będę chciał

Testy wypadły pozytywnie .... oj szkoda że nie mialem tego ze sobą jak dociągalismy po 14-16 godz jazdy a nadgarstek miał dość.
Nie zgodzę się, bowiem patent jest na sposób przytrzymywana gazu a nie na kształt dingsa ... tu jest pies pogrzebany. Równie dobrze możesz to zrobić z łyżki do butów albo ciąć w technologii rejlii kątówką czy też zrobić to ze szczoteczki do zębów - nie ma znaczenia - patent jest na "tempomat w taki a nie inny sposób działający". Ja się nie czepiam, wręcz doceniam inicjatywe, tylko nie chce abyś miał ewentualne jakieś kuku prawne przez swoją chęć nawet nonprofit wykonania tego ustrojstwa.

Dlatego wrzucić to trzeba tam, gdzie bez rejestracji zaglądnąć nie można.
ramires jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem