Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11.04.2012, 18:47   #10
BLOB
El Mariachi
 
BLOB's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Podkarpackie
Posty: 1,495
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
BLOB jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 2 godz 12 min 15 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał lena Zobacz post
Cóż, generalnie kobiety stały się mocno ekspansywną płcią, często zatracając "typowe" cechy tejże płci przypisywane, czyli : wiotkość, bezradność, mazgajstwo, słodką niuniowatość, etc.. Stajemy się samowystarczalne pod wieloma względami, co złości, oburza, bądź prowadzi płeć przeciwną do błędnych wniosków : "Takaś mądra, to radź sobie sama".
Tymczasem biegun przeciwny, ten z Marsa zniewieściał i zcipiał , zatracając gentlemeńskie podejście do tematu, któremu kobieta na imię. Tak zgodnie z zasadą,że akcja rodzi reakcję.

Pomijam i czapkę z głowy zdejmuję przed tym gatunkiem na wymarciu, co to damie drzwi przytrzyma, płaszcz poda, bezinteresownie skomplementuje (niekoniecznie cudzą) a jak trzeba to i motocykl z ziemi podniesie.

Reasumując - Lejdis na siłownię, bo "jak chcesz na kogoś liczyć, to licz na siebie".
p/s. A Ty Jaguś już się nie odchudzaj, bo Cię okrutnie ta zatankowana maszyna przytłacza .

O nie ja się nie zgodzę z twoimi wywodami że świat żyje wzwodami.
To wszechobecny psi psi feminizm sprawia że kobiety stały się lekko wymagające inaczej.
Nie lubię jak się wiecznie narzeka a kobiety robią to doskonale a w tak inteligentny sposób że sami nie dajemy wiary przyznając się do błędnego myślenia o wypiciu jednego piwa czy dwu wieczorem na kanapie.
Kobieto piję bo jestem zmęczony pracą tyrałem cały dzień i mi sie chyba coś od życia należy
-ona- a ty myślisz że ja siedziałam i jeszcze w domu obiadek i sprzątanie pranie i dzieci.
No i awantura gotowa.
Drogie Panie my jesteśmy facetami wzrokowcami i uległymi na wasze inteligentne działania i potikiwania aby nas zagonić do pracy czy postępowania waszą jedynie słuszną drogą.
Już wy to potraficie.
Wcale to nie jest szowinizm lecz życie które pokazuje że wy sobie w pewnych sytuacjach nie poradzicie a my chętnie pomagamy.
Kooperacja tak się to nazywa, jest tylko wieczny problem kto w konsorcjum ma pakiet większościowy
A ja obiecuję Lena że będę Ci otwierał drzwi i zdejmował paletko czy kurteczkę. A że widzimy się nie często to będę uprzejmy dla Wojtka i jemu od dziś drzwi otwieram.
Postęp drogie koleżanki postęp
__________________
Niech moc będzie z wami ...........
BLOB jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem