Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.02.2009, 21:51   #6
hero
Mizerna Kruszynka
 
hero's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Lusk
Posty: 833
Motocykl: RD07a
Przebieg: 110 tys
hero jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 12 godz 24 min 19 s
Domyślnie

Ja właśnie jestem na etapie szukania czegoś solidnego bez gumek(wiem z gumką bezpieczniej). Na razie mam mostek od wiadra a śruby bez gumek zrobione na tokarce. Docelowo dopasuje coś do kiery w rodzaju Sunline Avone, która ponoć tłumi drgania, choć sam nie wiem w jakim stopniu. Całe moje założenie jest takie by kiera była wyżej od oryginalnej 40-50mm. Jest to ciężko osiągnąć przy pomocy dobrych kierownic Enduro bo raczej są produkowane w wysokościach mniejszych niż oryginał. Nie chce stosować podwyższeń bo właśnie zerwałem podczas niewielkiej glebki na śliskim śrubę od obejmy kierownicy - miałem podwyższoną o dokładnie 40mm. Przy okazji lekko się zwajchrowała kiera. W sumie to co napiszę teraz może lekko zaprzecza temu co napisałem wcześniej ale możliwe, że jak bym miał mocowania z guma to by na nich się wygięło a kiera by została ok.
Niemniej bardziej mi zależy na sztywności i wytrzymałości połączenia kiery z resztą. Jak będzie solidna kiera to ponoć zniesie nawet spore pierdyknięcie i powinna wrócić do stanu oryginalnego sama.
__________________
-Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE.
hero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem