Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04.12.2018, 07:26   #1
chemik
 
chemik's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Wrocław
Posty: 1,425
Motocykl: Husqvarna 701 Enduro
chemik jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 15 godz 21 min 25 s
Domyślnie Walnąć kielicha z Łukaszenką.

W czerwcu 2019 otwiera się okienko wizowe na Białoruś. Szczegóły w tym wątku: http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=33751
Również w czerwcu, dokładniej 20.06 jest Boże Ciało. Więc biorąc 4 dni urlopu i łącząc je z weekendami zyskuje się 9 dni wolnego. To świetna okazja aby odwiedzić Białorusinów.
Wyjazd w piątek 14.06 po pracy lub w sobotę 15.06 z rana. Przez Polskę asfaltami, potem przez Białoruś szutrami. Powrót tak, aby w domu być wieczorem lub nocą w niedzielę 23.06. Przez Polskę znów asfaltami. Dokładny plan powstanie przez zimę i zostanie opublikowany w tym wątku. Póki co to trzeba kupić bilety na któreś ze wskazanych wydarzeń. Najtańsze bilety są na sambo i na road cycling - po 5 rubli, czyli 8,86PLN.
Jak ktoś chętny to zapraszam do kontaktu.
Uprzedzam, że w przypadku dużej ilości chętnych będę robił casting podczas którego faworyzowane będą długonogie blondynki. Ekipa to max 6 motocykli.
Jeśli chodzi o mnie to nie nosze brody, nie mam brzucha, ale za to mam łysinę. Do tego przekroczyłem już 40-stkę, więc kryzys wieku średniego mam za sobą. Jestem facetem, który nie musi udowadniać, że jest facetem. Wódki nie piję, jem byle co i byle gdzie. Nie jeżdżę szybko, za to wytrwale. Na piachu się wywracam i płaczę.

PS
Jadę obojętnie, czy ktoś będzie chętny, czy nie. Ja bilet już kupiłem.
chemik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem