Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06.10.2017, 20:56   #82
voytas
 
voytas's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: depresja Gdańska
Posty: 505
Motocykl: XL600V
voytas jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 5 dni 14 godz 35 min 30 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał wilq.bb Zobacz post
Uazowi mowie stanowcze nie. To już wolałabym się nivka z namiotem w bagażniku pchać. Przynajmniej coś co w okolicy komfortu leżało jest :P



Voytas czy Ty o Lupusowym T4 piszesz? Pytam bo dawno w wilczym szańcu nie byłem :P po głowie jeszcze multivan 2,4 mi się kołacz, a i za 10 idzie coś rokujacego kupić
T4 2,4 będzie miał zawsze pedał w podłodze, nie oszukujmy się - stare silniki nie lubią jeździć z dużym wysileniem, T4 2,5 benz syncro w caraveli ze Szwecji bądź Norwegii (cło!) , dokupujesz pakiet multivana, ogarniasz auto i jeździsz , tym można jeździć na co dzień , jeśli idea nie spisze się na piątkę, sprzedajesz w caraveli i osobno pakiet multivana (wiadomo kupujący raczej nie chcą płacić za ekstray) a potem idziesz inną drogą (np zmienisz narzeczoną),
kaczkę trudno odsprzedać , sprintera jak Cię mogę, MB w wersjach nie maxi też jest mega zwrotne ale raczej do zastosowań tylko wyjazdowych,
paru mioch kumpli przesiadło się z T3 na T4 ze wzgl na to że aby jeździć T3 trzeba modzić a w T4 masz w pakiecie że jedzie. Benzynowe 2,5 mają podobną trwałość i niezawodność jak słynne tedeiki
__________________
jak nie teraz to kiedy?
voytas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem