Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01.06.2016, 08:43   #9
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

znam Cię mało ale z Twoich opisów wydaje mi się, że mówiąc 'nowego' nie masz na mysli 'salonowego' sprzęta
zgadzam się w zupełności z przedmufcą Kriskiem.

na Twoje latanie do wszystkiego i żeby to jeszcze chciało lecieć po autobahnie co, jak piszesz robisz często, i żeby sie nie psuło i żeby było wygodne to poszukaj u szkopów ładnego ST1100 za 2500EUR, zrób co tam trzeba na początek i zapomnij o temacie serwisów a różnice w cenie nowoczesnych wynalazków wlej do baku.
wymiana gum jeśli konieczna, pasków, synchro, zawory, smarowanie wielowypustów wału i wio. masz spokój na dłuuuugo.

moto sprawdzone, wygodne, absolutnieniezajebliwe, szybkie, oszczędne i mimo sporych gabarytów nadaje się do jazdy na co dzień no a jako dedykowany turystyk robi robotę pięknie bez całego tego pojebanego blichtru jak w GL czy k1300...
dodatkowo zyskujesz możliwość dłubania samodzielnie do oporu bez ograniczeń OBD.

gdybym spiął pośladki pewnie byłoby mnie stać na jakiś współczesny pojazd ale NIC co obecnie jest produkowane nie jest w stanie mnie przekonać. jeśli pomyślę dodatkowo ile kasy musiałbym wydać...
no ale może ten ostatni argument Ciebie nie dotyczy, czego, rzecz zrozumiała, życzę

m
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem