Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.01.2009, 20:59   #1
ARIL
 
ARIL's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 15
Motocykl: nie mam AT jeszcze
ARIL jest na dystyngowanej drodze
Online: 21 min 47 s
Domyślnie AT czy DL650 oto jest pytanie...

Witam.
Mam lekki dylemat i nie wiem za bardzo co zrobić.Zbliża się sezon ( choć wiadomo,że czasem trwa cały rok) i czas kupić nowy motocykl. Rozważam 2 w/w motocykle i mam kilka pytań do braci motocyklowej.
DL650A...2009 K9..wiem jak jeździ,jak się zachowuje w terenie,jakie ma mocne strony.Trochę już K8 jeździłem i nie powiem..jedyne co mi przeszkadza to trochę za mało mocy i off-roadowo wypada raczej słabo ( piszę o standardzie z fabryki bez przeróbek)..cala reszta,spalanie,ochrona przed wiatrem, jak się sprawdza w ruchu miejskim jak najbardziej mnie zadowala.
No i co nejlepsze takiego DL'a 650 2009 mogę kupić za cenę niewiele wyższą od używanej AT z końca produkcji. (22-23tys.)
Nigdy natomiast nie miałem okazji jeździć na AT i stąd pytania:
- jak motocykl zachowuje się podczas szybszej jazdy...no..trochę szybszej niż autostradowa
- jak jest wtedy z ochroną przed wiatrem
- biorąc pod uwagę,że teoretycznie AT będę wykorzystywał do dojazdów do roboty w Warszawie ( oczywiście nie tylko )- jak się ona sprawdza w takich warunkach w porównaniu do takiego DL'a 650
- średnie spalanie? ( trasa,miasto,teren?)


Być może to głupie pytanie akurat na tym forum,ale czy ktoś z Was miałby wybrać AT z np.2001 roku lub nowego salonowego DL'a 650...co byście wybrali...i dlaczego?


Pozdrawiam
Artur
ARIL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem