Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16.01.2019, 17:37   #20
Husky
 
Husky's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: Wrocław
Posty: 89
Motocykl: OBECNIE CRF 1000 L Adventure Sports
Przebieg: 240 000
Husky jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 5 godz 41 min 29 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał irekafrica Zobacz post
Może ktoś podpowie jak się ma michał wild do mitasa? Zdarłem kilka 09-tek i mam ochotę na tego wilda.Bardziej zależy mi na błocie,terenie itp.niż na asfaltach.Warto zmienić?
uważam że jak tylko teren to Mitas , ale jest wyrażnie twardszy i moim zdaniem na asfalcie , głównie mokrym asfalcie bedziesz miał większy porblem z trakcją.

Testowałem ostatnio w warunkach zimowych Mitasa 07 do Tkc 80 . Wyraznie twardszy i mniej czepny na mokrym.

możesz coś napisać na temat Mitasa E 09 ? chodzi o trakcje przy niskiej temperaturze i dodatkowo na mokrym . Czy jest dramat , trzeba strasznie uważać czy da się spokojnie jechać? Po biezniku sądzę że robi w terenie dużo lepiej niż Tkc 80. Miło będzie jak ktoś się wypowie.

Odnośnie Wilda to zrobisz na nim około 8000 przy średnim katowaniu i bedzie łysy. Nie źle trzyma na mokrej nawierzchni asfaltowej. Ale wydaje mi się, wręcz jestem pewny że Mitas 09 w terenie bedzei znacznie lepszy.

Daj proszę znac jakie opinie masz na temat E 09

pozdr
__________________
Pozdrawiam Husky

ŻYJ, PODRÓŻUJ, KORZYSTAJ...... BO PRZYJDZIE KIEDYŚ TAKI DZIEŃ , KIEDY JUŻ TEGO NIE BĘDZIESZ MÓGŁ ROBIĆ.........
Husky jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem