Wątek: Szukam namiotu
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07.03.2017, 11:34   #208
Neo
Konto zamknięte na stałe


Zarejestrowany: May 2012
Posty: 1,603
Motocykl: RD03
Neo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 7 godz 52 min 54 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mirmil Zobacz post
Znajomy ma taki, bylismy razem na wyprawie , przez 2 miesiace w nim spal, bez rewelacji jezlei chodiz o jakosc wykonania i materialy.
Mam podobny namiot, MSR Hubba Hubba HP, używam zamiennie z Redverz Atacamą w zależności od potrzeb i nie mogę się go nachwalić. Znam jego drobne wady ale żadnej z nich nie określiłbym jako dyskwalifikujące. Na jakość i materiały można chyba narzekać dopiero gdy coś "puści"? U mnie, mimo nieraz ciężkiej pogody, jak na razie wszystko ma się dobrze. Co nie znaczy że przy kolejnym wypadzie coś nie pęknie ale jestem dobrej myśli

Namioty wybierałem pod zróżnicowane potrzeby i chociaż początkowo łudziłem się, że dam radę "obsłużyć" nasze wymagania jednym produktem, to skończyło się na dwóch niemal skrajnych modelach z dostępnej oferty. Co nie oznacza, że wybrałem idealnie. Raczej trudno jest testować wszystko co wciskają w sklepach, nawet jeśli jeździ się bardzo dużo. Liczenie na opinie innych, zwykle obcych, osób z sieci też nie jest dobre. Wszak każdy mimo wszystko ma nieco inne wymagania i potrzeby, a to co jest wadą dla jednego, może być niezauważalne dla innego.
__________________
Konto zamknięte na stałe.

Ostatnio edytowane przez Neo : 07.03.2017 o 11:37
Neo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem