Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.03.2010, 16:35   #3
romanek72
 
romanek72's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: manville nj-obecnie Afryka
Posty: 103
Motocykl: uzbieralo sie tego zlomu chyba jest 8 obrzynukw
romanek72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 18 godz 4 min 35 s
Domyślnie

Po zakonczenu Dakar pojechalem autobusem 3 godziny od B.Aries na farme robic przygotowania na wyjast to Ziemi Ognistej.
Kolega odebral mnie jego motorem z przystanku autobusowego,musze sie przyznac ze lewa noga bolala przy wsiadaniu,w czasie jazdy bo bylo 15km polnymi drogami i przy schodzeniu z motru zabolala jeszcze wiencej,ja wiedzialem ze musze zostac troche dluzej na farmie i popracowac na moja kondycja.
Kozystajac z pieknej pogody bo dzien w dzien slonko i 30c Co dzienine plywalem po 1 godzine w basenie,bo plywanie to chyba najleprzy sport,wieczorami podziwialimy zachody slaca,bo na farmie gdzie sie nie obejzysz to wielkie niebo.
Gralismy w karty,ukladalismy puzzle z gospodazem farmy i z Meric kturego spotkalem w Guatemali,Ivan, gospodasz farmy nauczyl nas robic i piec chlep
w specialnym piecu na podwurku.
Dzien po dniu kondycja mojej nogi wracala do normy,dzien przed wyjazdem pogoda sie zmienila,zaczelo wiac ze z poludniowego zachodu,Ivan znal ten klimat, powiedzial ze (Pampero)sie zbilza i bedzie wialo i lalo przez 8dni,
Podczas (pampero) drogi do farmy zmienily sie w strumienie,male zeczki wylaly
zrobilo sie duzo bloto,nie dalo sie wyjechac z farmy przez 10dni.
Po 4 miesiacach motor zapalil po krutkim ladowanu bateri,bylem gotowy na podbuj tego cudownego kontynentu.
Na polnych drogach pelno blota,nawet na nowych oponach continental Tkc's
bloto zablokowalo mi przednie kolo ,gs1100 ma plastikowy blotnik blisko przedniego kola,bloto zamienilo sie w twarda gline i co pare metuw musialem ta gline jakos patykiem wyciagac,60minut puzniej, 2km od przejezdnej drogi zgubilem balans i lezalem w blocie razem z motorem.Prubowalem podniesc motor ale ta lewa noga odmawiala mi poszuszestwa,postanowilem udac sie po pomoc,udalo mi sie zaczymac po paru minutach jakis terenowy samochud,rolink z synem pomogli mi postawic motor na kola i bylem juz na twardej drodze przez 45km to autostrady.
Przejechalem 350km i znalazlem blisko autostrady miejscuwke w krzakach oczywisie mnustwo komaruw mine przywitalo ale tak juz jest na lonie przyrody.
Po 2 dnaich jazdy,znalazlem sie w parku narodowym Peninsula Valdes wielki pulwysep na zimnym Atlantyku,tam mozna zobaczyc mnustwo fok,sloni morskich,pingwinuw,wielorybuw,delfinuf i mozna tez spotkac orka ktura wyplywa na plaze i pozera foki,tak jak w telewizi na kanale przyrodniczym.


http://images.google.com.br/images?h...ed=0CB4QsAQwAw
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg DSCF5444.JPG (133.9 KB, 1326 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez romanek72 : 11.03.2010 o 01:22
romanek72 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem