Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21.06.2018, 09:39   #15
vtwin90
 
vtwin90's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2013
Miasto: Żory
Posty: 224
Motocykl: RD07
vtwin90 jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 19 godz 37 min 14 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał luźno kieta Zobacz post
Miałem założyć nowy wątek, ale podepnę się tutaj.
Z racji tego gdzie mieszkam i pracuję, pragnę się wypowiedzieć w temacie wojsk amerykańskich w naszym kraju. Uważajcie na pojazdy wojsk USA! Ci młodzi ludzie nie potrafią się przyzwyczaić do naszych wąskich dróg. Kierowcy "Hamerów" i dziwacznych ciężarówek to w 80% bardzo młodzi ludzie, niejednokrotnie posiadający pozwolenie na prowadzenie pojazdów tego typu od niewielu miesięcy bądź nawet dni...
W ubiegły piątek nie zabrakło wiele a jeden z Jankesów wysłał by mnie na przymusowy turnus rekonwalescencyjny na oddział chirurgiczny...
Gdybym nieco szybciej jechał niż 30km/h...
Ich samochody mają mega ograniczoną widoczność, że już o tzw "polu martwym" podczas wyprzedzania nie wspomnę. ONI MOTOCYKLISTÓW NIE WIDZĄ!!!!
Uważajcie na nich a przede wszystkim na samych siebie.
Coś w tym jest co piszesz trzy tygodnie temu wracałem z zlecenia. Na obwodnicy gdańskiej wyprzedzałem jankesa w ciągniku siodłowym z paliwem musiałem deptać aby go machnąć kole 120km/h na bank zegar mu pokazywał .Większy może więcej
__________________
CZ 350>Jawa 350 TS2x Honda CBR 1000F sc21 jedna wersja Huricane > Suzuki GSXR 750W 94'> Suzuki TL 1000S>Yamaha R1 99'> Suzuki TL 1000R > Honda Africa Twin 750 RD07a> Yamaha XT 1200 Z Super Tenere
vtwin90 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem