Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.12.2012, 12:30   #3
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,901
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 13 godz 49 min 18 s
Domyślnie

Jeżdżę do północnej Rumuni w regiony Maramures , Bistrita-Nasaud , Suceva , bardzo często i nie spotkałem się nigdy z problemami bezpieczeństwa , czy innymi . Śpię w różnych warunkach , pensjonaty , gospodarstwa agroturystyczne , schroniska , omijam zawsze szerokim łukiem miasta . Rumunia zmienia się z roku na rok , potrafią dobrze wykorzystać unijne dotacje i inwestują w turystykę . Gdzie kolwiek chciał byś sie zatrzymać , to bez trudu znajdziesz lokum . W lipcu i sierpniu Rumuni wyjeżdżają na urlopy i w górach jest trochę trudniej ze znalezieniem noclegu . W prawie każdym miejscu gdzie jest nocleg , dają jeść . W każdej nawet najmniejszej wsi jest spożywczy , bądź spokojny głodu i pragnienia nie zaznasz . W Petrosani mogę polecić Pensiunea Dora na wylocie z miasta droga 7A na przełęcz gdzie krzyżuję się z 67C , w Vidra są domki , w Obarsia Lotului pensjonat nie pamiętam nazwy , dają dobre pstrągi i sałatki , dziś pewnie jest tam sporo więcej niż jak tam ostatnio jeździłem w 2009 roku .
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem