Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.10.2019, 17:39   #5
grohu


Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 4
Motocykl: RD03
grohu jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 godz 36 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał spoco Zobacz post
Które aso?
Kupiłem używany motocykl 1,5 tys km po ostatnim serwisie w Motocyklowe Centrm serwisowe Helman ( 4 przeglądy w tym samym serwisie). Po rurce do spuszczania nagromadzonego oleju z kolektora ciekł olej, bo po prostu górna opaska zaciskowa zsunęła się na dół, i były dwie na sobie, serwisant pewnie stwierdził, za dużo roboty dla jednej opaski. A że godziny muszą się zgadzać zostawili tak. przy odchylaniu zbiornika nie były podłaczone dwie rurki to ślepo zakończonych krućców

wymieniany był też łańcuch więc chciałem sprawdzić jak wygląda zebatka, ku mojemu zdziwieniu obudowa była cała zalepiona wiadomo czym pewnie podeszli jak w wiekszosci ASO, pisali tylko wymiana łańcucha, a za czyszczenie nikt nie zapłaci.

Rozmawiałem z kilkoma osobami co serwisowali motocykle w ASO ( rózne marki), i w wiekszości maja podobne odczucia, zero myślenia, nie wspominając o naciąganiu na cześciach których nie wymieniali ( npo Filtr powietrza w HD gość zrobił 10 tys w 4 lata, a filtr był zawalony jak po paryz dakardzie z pierwszego montażu jeszcze).
grohu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem