Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.07.2016, 23:32   #1
BartekJ


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Gliwice
Posty: 246
Motocykl: RD 07a i orange, ale biały-250 EGS
BartekJ jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 1 dzień 17 godz 17 min 25 s
Domyślnie Kazachstan-Kirgistan; trochę info mi potrzeba :).

Czołem .
Panie i Panowie. Sprawa jest taka. Wespół z jedenastoma ponadczterdziestolatkami wymyśliliśmy sobie wyjazd do Kazachstanu i Kirgistanu.
Wyjazd niemotocyklowy. Będziemy latali, korzystali z marszrutek. Ale jest trochę wątpliwości i obaw.
1. Chcemy w jeden dzień dostać się z Ałmaty do Kanionu Charyn, obejrzeć go, i przez przejście Kegen (Karkara) dostać się do Karakol. Czy jest to możliwe? Słyszałem, że to przejście zamykane jest o zmroku. Wyjazd koniec sierpnia. Zupełnie nie wiem, o której tam się możemy spodziewać tego zmroku.
2. Co naprawdę warto zwiedzić/zobaczyć, będąc już przy Yssyk-Kol? Tam mamy dwa dni zaplanowane.
3. W sumie punkt najistotniejszy!! Bezpieczeństwo. Żony kilku naszych kolegów robią straszny raban o ten wyjazd. No cóż, to chyba ten wiek, że nie będzie im się chciało szukać nowych chłopów . A tak poważnie.... Bywacie tam, jeździ Was w tamte rejony wielu. Będą bić, rabować, (gwałtów nie biorę pod uwagę), czy raczej spokojnie i bez nerw? Też jestem lekko pos....any, ale jak się powiedziało A, to trzeba i B wymówić....
Liczę na Wasze doświadczenia i ewentualne wskazóweczki .
Pozdro.

Ostatnio edytowane przez BartekJ : 25.07.2016 o 23:36
BartekJ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem