Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.05.2020, 18:00   #25
Skeeb


Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Warszawa
Posty: 267
Motocykl: Inne moto
Przebieg: 77777
Skeeb jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 1 dzień 9 godz 33 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał sambor1965 Zobacz post
Dobra, ale tu mowa o całkowitym zakazie używania jednośladów w niedzielę i święta...
Cytat:
Napisał Skeeb Zobacz post
Źródło?
Ale tutaj nic nie ma o całkowitym zakazie ruchu motocykli w niedziele i święta...



Za google translate:

Cytat:

Ograniczone zakazy ruchu w niedziele i święta


Państwa federalne uważają również za konieczne zezwolenie na tymczasowe zakazy ruchu dla motocykli w niedziele i święta ze względu na ochronę przed hałasem. Motocykle z alternatywnymi technologiami napędowymi powinny być wykluczone. Zasadniczo rząd federalny powinien wspierać przejście na zrównoważoną i cichą mobilność dzięki alternatywnym technologiom napędowym.

https://www.bundesrat.de/SharedDocs/...cationFile&v=1

Cytat:
7. The Federal Council sees an urgent need for action to allow speed restrictions and temporary traffic bans on Sundays and public holidays for reasons of noise protection in special conflict cases.

The arrangement of restrictions and prohibitions on flowing traffic
(traffic law measures) for reasons of noise protection requires
that the factual requirements
of section 45 (9) of the Road Traffic Ordinance (StVO) are met. According to this, appropriate measures “only
be arranged if due to the special local conditions
there is a risk situation that represents the general risk of impairment
significantly exceeds ”.

Ktoś ważny mieszka w DE przy jakiejś popularnej, krętej drodze czy innej motocyklowej mekce i wkurwił się na tych, którzy uważają, że "moja wolność polega na tym, że mogę kupić najgłośniejszego akrapa, a reszta niech mnie całuje w pompke".

A w petycji to w ogóle odlecieli. Ilu z was ją.w ogóle przeczytało?
Skeeb jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem