Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12.05.2020, 17:29   #24
zylek
 
zylek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Helvetia (BL)
Posty: 460
Motocykl: CRF1000L, H701 E, betinka 300RE, Tryplak 765
Przebieg: 43kkm +
zylek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 6 dni 8 godz 24 min 14 s
Question

Cytat:
Napisał warzyfko Zobacz post
Na foto pakowanie na 3-4 dni pod namiot na TET. Zero problemów z trakcją przy Twoich prędkościach. Na czarne i kwaterę na tyle dni spakowałbym się tylko w tą 30-tkę Kriegi a na dłużej dowiesiłbym na gmole dwie dziesiątki.
Cytat:
Napisał Emek Zobacz post
Jeżdżę tylko z torbą. W 50 litrów mieszczę się na miesiąc więc 3-4 dni będziesz miał z naddatkiem.
Emek, warzyfko, pochwalcie się co i jak pakujecie jakoś bardziej szczegółowo. Może w osobnym wątku, żeby tu nie śmiecić bardziej a jak gdzieś było, to przekierujcie pls.

Ja kombinuje jak przejść na system jednej-torby i abstrahując, że na razie nie mieści mi się zwyczajnie towar, to mam problem z rzeczami bardziej wartościowymi, jak aparat czy czytnik książek. Na postoju nie zawsze chcę ze sobą tego targać, a zostawić w torbie się obawiam. Zapewne problem mój ma wyłącznie mentalną naturę, ale na razie chyba nie potrafię go pokonać i oprócz rolki mam mały kufer.

Nawet jakbym ograniczył szpej i jakoś bym się upchnął w jedna torbę, to jeszcze gdzieś trzeba żarło na wieczorny/poranny popas trzymać. I tu odpadam, bo w 50 litrów zupełnie się nie zmieszczę, bo w torbie luzu brak!

Chyba zacznę z damską torebką jeździć, podobno szczególnie w różowych „wszystko się mieści”
zylek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem