Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.11.2022, 21:55   #6
syncronizator
 
syncronizator's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2021
Miasto: Wawa
Posty: 413
Motocykl: CRF1100
Przebieg: 24000
syncronizator jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 16 godz 17 min 48 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał at.pawel Zobacz post
Od lat jeżdżę całe zimy po mieście. Klasyczne zimowe ciuchy + poniżej -10*C dodatkowo przeciwdeszczówka górna do ochrony przed zimnym wiatrem i więcej nie było trzeba. W tym roku będzie pierwsza zima z dojazdami do pracy poza miasto. Obecnie testuję spodnie sztormiaki (https://bruta.pl/spodnie-wodoochronn...os-p-2307.html) w połączeniu z termo i letnimi motocyklowymi (zimowe się skończyły a kasy na porządne nowe aktualnie brak ) Przy -5 dają super radę. Aż jestem zdziwiony, zwłaszcza, że przy tej temperaturze jeszcze jest sporo wilgoci w powietrzu która włazi wszędzie. Dużo zależy od motocykla jakim się jeździ. Od zeszłego roku Varadero 1000, wcześniej AT, więc ochrona przed zimnem w standardzie była duża.
Ciekawa opcja z tymi spodniami. Ja tak sobie myślę że taki kombinezon ocieplany co z zewnątrz byłby pokryty takim materiałem jak przeciwdeszczówka byłby najlepszy bo masz wszystko w jednym (waciak a na zewnątrz guma)
Żeby to w miarę luźne było , coby się wbiajać w to w dżinsach i w koszuli.. żeby po przyjeździe do biura szybko to z siebie zdjąć i do roboty.
syncronizator jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem