Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.10.2018, 19:24   #22
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,790
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 6 miesiące 3 godz 38 min 46 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał melon1968 Zobacz post
Koledzy piszcie w jakich temperaturach jeżdzicie i jakie membrany macie.Bo nie którzy piszą głupoty.Wyjedzie przy 5stop. na przejażdżkę koło komina na 30 minut,jest mu ciepło bez membrany i ocieplenia!
Jak temperatura spada do 5 stopni i mniej to staram się nie jeździć bo opony słabo trzymają w takich warunkach i mogą być oblodzenia. Ale jak już trzeba albo mnie zew przyciśnie to bielizna z wełny na to ciepła bluza, na to polar na to membrana a na to kurtka. I tak z reguły spicnieję bo mi łapy i stopy zmarzną i nic tu nie dają grzane manetki czy gruba skarpeta. Na krótkim dystansie to i w kapciach i wiatrówce się obleci. W terenie zimą to wystarczy wełna, ciepła bluza a na to cienka kurtka bo człowiek się przy wysiłku zagrzeje. Moja kobita twierdzi,że mam zaburzoną termoregulację bo w 25 stopniach nad morzem muszę mieć bluzę a często też polar i czapkę ale każdy inaczej czuje chłód i znam takich co w kilku stopniach jadą w koszulce pod kurtką i twierdzą że im ciepło. To sprawa mocno indywidualna.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem