Wątek: [P] Zakup kasku
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26.01.2024, 12:37   #36
ziutek2002
Tomaj
 
ziutek2002's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Sep 2014
Miasto: Nekla wlkp
Posty: 517
Motocykl: RD07,CRF1000L/DCT, XL600V
Przebieg: znośny
ziutek2002 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 dni 14 godz 46 min 59 s
Domyślnie

Zacząłeś więc skończ (chodzi o wątek).

Trochę czasu minęło, ale poszukiwania zakończone. Nie wszystkie z wymienionych kasków były dostępne, długo czekałem aż będę miał możliwość obejrzenia/przymierzenia, w między czasie wpadło też kilka innych propozycji ale ostatecznie skończyło się na Airoh Commander. Dlaczego? Podam kilka argumentów ale najważniejszy dla mnie - wygoda. Jakby ,,szyty'' na moją głowę. Wybrałem go mimo tego, że jestem świadom (nawet przykład znajomego) jak sporo ludzi reklamuje je z różnych względów, ale tutaj nie znam też przypadku żeby reklamacje te nie były uznane. Dodatkowo dla mnie na duży plus: niska waga, bardzo szeroki wizjer, blenda, sporo akcesoriów w zestawie, wygląd no i cena za jaką udało mi się go zakupić. Co do wykonania jest ok, no ale tutaj też czas pokaże i eksploatacja, jak on będzie wyglądał w przyszłości. Przyznaję, że użytkowałem LS2 Stripe 10 lat (i jeszcze go zostawiam w razie ,,w'') - będę miał porównanie

Nie długo będę montował intercom, tak więc w tej kwestii na razie się nie wypowiadam ale mogę później opisać swoje spostrzeżenia.

Bardzo Wam dziękuję za wszystkie sugestie (@zaczekaj - nie ukrywam, że bardzo spodobał mi się Twój w filmiku o nowym Trampku )

Pzdr, tomek
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_5583.jpg (858.1 KB, 23 wyświetleń)
ziutek2002 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem