Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.10.2015, 21:36   #146
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,203
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 1 godz 3 min 58 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał AmberBamber Zobacz post
To ja wspomnę sytuację, która parę lat temu (4-5) miała miejsce na wlocie do Wawy z kierunku NW. Jechałem do Urli, bez GPSa, dostałem namiary od Ziomka, że przed wjazdem do Warszawy mam skręcić na miejscowość X... no i ni z tego ni z owego minąłem tablicę WARSZAWA. Zawróciłem i wjechałem na małą stację benzynową. Wyciągnąłem telefon i próbowałem skontaktować się z kumplem, do którego jechałem ale nie odbierał i wtedy nagle biegnie do mnie jakiś człowiek rozentuzjazmowany z bananem na twarzy. Siema siema zajebiście ale pytam czy my się znamy a on odwraca się pokazując plecy bluzy polarowej z wyszytym logo FAT. I wszystko jasne! Poleciał na stację paliw i kupił mapę, poradził jak jechać a mapę zostawił mi na pamiątkę. Szacun . Wydaje mi się że to był Jorge. Niech się wypowie czy pamięta taką sytuację. Mi zapadła w pamięć bo to były moje początki na AT i FAT. Pozdr!.
Tak to byłem Ja . W Białej się mordo nawet nie przywitałeś - może za bardzo zarosłeś . Teraz ta Twoja afra duuuuużo piękniejsza . Trafiłeś z tą mapą bez kłopotu

PS

Zawsze staram się porozmawiać i zaczepić afrykańców i trampkarzy na całym świecie... niezależnie kim są. Dla mnie jesteśmy jedna brać
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.

Ostatnio edytowane przez jorge : 13.10.2015 o 22:08
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem