Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.09.2018, 10:13   #1
Sierdiukov
 
Sierdiukov's Avatar


Zarejestrowany: May 2017
Miasto: Kraków
Posty: 131
Motocykl: AT CRF1000
Sierdiukov jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 22 godz 33 min 41 s
Domyślnie Sama na wyspie ludożerców – czyli Królowa na BMW GS Challenge 2018

Zabierz się z nami, tam też są inne motocykle, będzie fajna zabawa mówili przyjaciele jeżdżący pod marką z niebiesko-białym propelerkiem. Łamałem się, łamałem no bo w końcu to trochę jak rozbić się na wyspie pełnej żądnych krwi autochtonów.

No i pojechałem a co tam. Pojechałem Królową na imprezę marki BMW dla użytkowników wyłącznie serii GS i uroczyście tutaj oznajmiam€“ wstydu nie przyniosłem. Zakwalifikowałem się do finału i nieskromnie przyznam, Królowa pokazała, że środowisko poza asfaltem jest jej środowiskiem naturalnym.

Było trochę latania po lasach i łąkach, trochę zręcznościówki i bardzo dobre żarcie. Szkoda że takiej imprezy nie robi Honda (albo czegoś nie wiem...) coś w stylu Tylko dla Africa Twin. Jest oczywiście TUKAN, na którym można chyba zobaczyć każdą generację AT€“ to impreza znacznie bardziej rasowa niż BMW GS Challenge - jeśli chodzi o off-road dla ciężkich turystyków, ale zaczęły tam dominować liście i AT jest coraz mniej.

Tak czy inaczej przeżyłem, nie zjedli mnie, ale na pewno gonili z dzidą w łapie Kilku kierowników na GS było naprawdę dobrych i było na co popatrzeć.

https://www.youtube.com/watch?v=4X-n...ature=youtu.be

Ostatnio edytowane przez Sierdiukov : 10.09.2018 o 10:26
Sierdiukov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem