Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11.01.2019, 14:57   #1
Grzechu2012
 
Grzechu2012's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: Łomżewo
Posty: 908
Motocykl: AT-NAT
Przebieg: 80000
Grzechu2012 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 8 godz 25 min 47 s
Domyślnie Trakt Pamirski 2018

Relacja była pisana w podróży, a w zasadzie jej większa część.
Pod wpływem emocji i koniaku, język potoczny z elementami gwary podlaskiej i przymrużeniem oka.
Czasem przemyślenia, czasem bełkot z wkurwienia pomieszany z podnieceniem.
Zatem niech się dzieje

Pakowanie
3 dni do odjazdu.
Jak już zaczynają się sny z serii „jestem w podróży i coś zapomniałem€ znaczy że powoli pojawia się lekki strach i euforia związana z wyprawą.
Motocykl raczej mam przygotowany, napęd nowy, opony nowe, olej świeży zalany, profilaktycznie łożyska w kołach wymienione co prawda dopiero mam 41000 km ale lepiej „dmuchać na zimne€.
Kolega Michał też już jest technicznie przygotowany, najgorzej to spakować wszystkie potrzebne i mniej potrzebne rzeczy na motocykl. Tym razem zachowałem minimalizm- (jak na mnie)- bielizny po 2 pary, kalesony i ciepła kurtka. Tylko kurde, jak wziąłem ciuchów mało to w zamian zabrałem sporo giftów dla lokalesów, liczymy także na integrację z lokalną Polonią.
Dużym plusem jest to że suche jedzenie nie waży dużo, a mam tego sporo, grunt to być samo wystarczalnym
Jeszcze tylko muszę dokupić ze dwie mielonki mazurskie z sentymentu, bo nic tak dobrze nie smakuje kilka tysięcy kilometrów od domu w trasie jak zwykła poczciwa mielonka która ma w sobie 50% mięsa
Teoretycznie wygląda to tak że w jednej sakwie mam camping czyli namiot, śpiwór, materac itp.
w drugiej ciuchy, medykamenty, chemia i elektronika,
w torbie na siedzenie jest jedzenie i miejsce na wodę oraz koniak
w tankbaga wchodzi podręczna elektronika, mapy, dokumenty, telefony, aparaty to co potrzebne jest na szybko.
Chyba mam wszystko,
ale najważniejsze to zdrowie, dokumenty, dobry humor, a za resztę można zapłacić kartą

__________________
www.grzechunakolach.pl

Ostatnio edytowane przez Grzechu2012 : 12.01.2019 o 11:55
Grzechu2012 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem