Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28.01.2016, 13:54   #3
matjas
 
matjas's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

IMVHO nie chodzi o piętnowanie kogokolwiek na forum. Sprzedawalo się tu różne rzeczy przez te wszystkie lata i chyba za często paragonów ani FV nikt nie wystawiał.
Pytanie Bonżura jest o tyle zasadne, że JEŚLI ktoś produkuje w takiej cenie i robi to jako przedsiębiorca i legalnie to po prostu jest tani i tyle. Wtedy rzecz do przemyślenia dla innych producentów...

Jeśli produkuje garażowo i sprzedaje szerzej pomijając forum to byłoby chyba jednak lepiej, żeby miał działalność. Tak po przemyśleniu.

Czy na forum działacze w PID muszą mieć zarejestrowaną działalność? Nie powiedziałbym tego. ZDECYDOWANIE wolałbym jednak aby mieli więcej niż trzy posty i to tylko w temacie sprzedaży.

Czy ktoś aktualnie ma ofertę kufrową dla FAT - i NA DODATEK potrafi się wywiązać z terminów zamówień Przypominam o jatkach parę lat temu...

Skoro ktoś się na czymś zna i w związku z tym zarobi parę zeta a forumowi koledzy dostaną dobry produkt w dobrych pieniądzach, sporo taniej niż na rynku to nie ma co mordy drzeć - o to właśnie chodzi.
Tu u nas możemy robić to co MY uznajemy za słuszne. Cieszmy się tym miejscem bo za wiele takich nie ma.

Koleje losu są różne a jak różne potrafią być wie każdy kto prowadzi bądź prowadził działalność w naszym coraz pomroczniejszym kraiku.

Po zawodach mam nadzieję, że MOD posprząta i będzie tylko o tanich kufrach.

matjas
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa

Ostatnio edytowane przez matjas : 28.01.2016 o 14:04
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem