Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21.08.2018, 13:36   #23
zaczekaj
Asia
 
zaczekaj's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2012
Miasto: Złotoryja/ Wrocław
Posty: 2,246
Motocykl: XL750, CRF300RALLY
Galeria: Zdjęcia
zaczekaj jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 5 dni 5 godz 8 min 15 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał kuba1981 Zobacz post
Jak udało się zawiesc worki crosso w ten sposób?jestem ciekawy😉
Całkiem normalnie. Mocowanie jest standardowe czyli pod rower. Rozgiełam tylko haki.

Cytat:
Napisał Luti Zobacz post
No i tam na długim odcinku w górach za zbiornikiem Toktoguł 50km/h ograniczenie jest .
Ja tam na jednym z winkli "mandat" za prędkość zapłaciłem
My zaraz na pierwszej przełęczy od Kuzyr Adyr zostaliśmy zatrzymani przez policję. Było ograniczenie do 60.


Byliśmy pod Pikiem, nie wiem dokładnie czy w tym miejscu co powinnismy być ale droga się skończyła i pozostało iść pieszo.
Spod Piku pojechaliśmy na granic. Następnego dnia Karaköl, Murgab no następny dzień zaczęliśmy Korytarz Wachański wzdłuż rzeki Panj. (Nie wiem czy to normalne ale zostałam obrzucona kamieniami przez gówniarzy, 4 rzuty-1 celny, fuck up i inne niesympatyczne gesty widziałam kilka razy). Odwiedziliśmy Iziego i dojechaliśmy do Chorog. Tutaj pauza bo chłopaki się pochorowali, ja zreszta też się słabo czuje.
Zastanawiamy się czy się nawracać co Kirgistanu czy za wszelka cenę zaliczyć Iskanderkul.
Serio to przejście w Karamyk nie będzie czynne ? Pozostaje tylko to przejście w strone Sary Tash czy jest jesCZe jakieś?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
zaczekaj jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem