Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17.01.2019, 21:49   #30
p@wel


Zarejestrowany: Sep 2016
Miasto: Toruń
Posty: 25
Motocykl: RD03
p@wel jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 11 godz 22 min 2 s
Domyślnie

Wątek trochę odgrzewany, ale w sumie po co zakładać nowy, skoro pytanie w temacie
Czy ktoś obyty w różnicach pomiędzy AT650/750 i TA600 jest w stanie powiedzieć, czy tylne wyłączniki światła stop i zastosowane sprężyny łączące wyłącznik z dźwignią hamulca różnią się między sobą w wymienionych motocyklach?
Zasadniczo poszukuję sprężyny do RD03, albo i całego, sprawnego wyłącznika bo dorabiane/dobierane nie robią roboty i chcę wiedzieć, czy muszę szukać konkretnie do AT650. Mój wyłącznik działa, suwak po wyczyszczeniu i przesmarowaniu swobodnie daje się poruszać ręka bez wyczuwalnych zacięć, jednak zakres jego ruchu po naciśnięciu dźwigni hamulca jest tak niewielki, że mimo regulacji, albo w ogóle nie włącza światła, albo stop swieci przez cały czas Problemu upatruję w sprężynie, jednak pewnie nie od rzeczy będzie wymienić cały automat bo był męczony różnymi, samorobnymi cięgnami i odnoszę wrażenie, ze wewnętrzna sprężyna wyłącznika tez nie do końca radzi sobie z wciąganiem suwaka do obudowy.
Ile można pisać o sprężynie... Będę wdzięczny za info.

_____________________________________________

Naprawdę nikt nic w temacie...? Nie ma nikt możliwości porównania? To może byłby ktoś w stanie podesłać zdjęcie czujnika ze sprężyną z któregoś z wymienionych motocykli, albo jeszcze lepiej długość sprężyny? Ja u siebie miałem kawałek wyciągniętego drutu, wiec niespecjalnie mam się do czego odnieść.
No chyba, że ktoś ma na zbyciu sprawny czujnik ze sprężyną do RD03. Wtedy odpowiedź na pytanie o różnice nie będzie już dla mnie miała większego znaczenia...

Ostatnio edytowane przez p@wel : 20.01.2019 o 19:22
p@wel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem