Wątek: Maroko '17
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01.05.2017, 12:03   #77
sizyrk
Jak kółka to tylko dwa , a jak chcesz cztery - kup dwa motory :-)
 
sizyrk's Avatar


Zarejestrowany: May 2012
Miasto: Lancaster UK
Posty: 755
Motocykl: 2x RD07A CRF1100 Adventure Sport
Przebieg: 90 tys
sizyrk jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 1 dzień 14 godz 26 min 33 s
Domyślnie

Wstaje tego ranka o6 , pakuje sie i o 7 wyjaz , zeby na spokojnie dojechac na prom. Okazuje sie, ze recepcja otwarta od 8:30 ,a tam brama i tylko mala bramka. Bramka okazuje sie wystarczajaca dla AT , ale musze sciagnac kufry, bo za szeroko. 20 min i juz jestem w drodze. Pogoda chlodna , aczkolwiek sloneczna. Aut na drodze jak na lekarstwo, przejezdzam moze z 5 km i mija mnie 2 auta - swieto jakie? Ok 12 czekam juz na prom. Duzo Anglikow jezdzi do Hiszpani - pogoda lepsza. Podjezdza nowa AT rozmawiam z gosciem - okazuje sie ,ze zarabia na zycie jezdzac na moto. Za 10 dni wylatuje i robi Kanada - Alaska ok 16 dni. Rozmawiam na tamat motorow - stwierdza ,ze nie ma jak Honda. Mial 5 GS 1200 ,wszystkie nowe i wszystkie oddal , bo mialy powazne problemy. W jednym urwal sie kardan, w nastepnym pada elektronika , w jeszcze jednym zjadlo walki rozrzadu - podkresla,ze motory nie byly starsze niz kilka miesiecy. Stwierdza ,ze bylo by do przyjecia po kilku latach uzytkowania, ale nie miesiacach. Nie jest zadowolony z 800 takze, musial sie pozbyc ,a mial chyba z 6 sztuk - ciagly problem z silnikami. W AT ma zmieniony caly uklad wydechowy i zmiana map , jak twierdzi 115 koni na tylnym kole........... Wsiadamy na prom . Tam poznaje dwoch kolesi na dosc dziwnym polaczeniu dwoch moto BMW 1000 i kle 500 - zabawni.
Prom i UK - wita mnie kazda mozliwa pogoda - jade w sniegu, deszczu , gradzie i burzy zakonczonej sloneczna koncowka.Uf...... w domu
sizyrk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem