Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.08.2013, 20:31   #123
gumbas24h
 
gumbas24h's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Czernica
Posty: 140
Motocykl: Transalpinus Rex
gumbas24h jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 16 godz 10 min 20 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Orzep Zobacz post
...na temat trampka niech się wypowie Właściciel(Gumbas)!
GS średnio spalił(zKompa) jak pisałem 5,4L/100km...czyli na autostradzie palił około 6L, a winkle itp 5L!
Grinch latasz z Małżowiną...przejedź się GSem i oceń sam, jakie różnice względem XL700
Ten Gumbas, co to chce udowodnić, że GS12y to chujnia z grzybnią!
Namawiał mnie na przesiadkę z HAYABUSy, właśnie na niego GSa12ego, a na ostatniej eskapadzie "coChwila" prosił o przejażdżkę na BMWu!
Nawet zamówił sobie, po powrocie latanko GSem12ym, wraz z Małżonką
...a teraz kopie Łorzepa!!!!
Czysta, staropolska ZAZDROŚĆ!
Choć urody tatarskiej Gumbas jest!!!

Pozdro Orzep
p.s. Pamiętać trzeba zasadę taką:
Przesiadając się z innych, dotychczasowych podróżnych enduro- alternatywy są dwie!
-BMWu GS...podróże bez zacięcia OFF, szczególnie w 2osoby
-KTM duży...mocnijeszy w offie, natomiast wiele mniej wygodny!
Trampek 650 lubi paliwo 5-6 wciągnie bez problemu na poprzednim nawet 7.2 ale to była jazda v-max Kijów Odessa.
(700setka to inna bajka wtrysk pali jak DL650), no cóż luksus posiadania podciśnieniowego zasilania w paliwo od zbiornika do cylindra musi kosztować
A Giesem chciałem sie przejechać aby mieć porównanie, do mojego piekielnego zawiasu w trampeuszu, Gies poległ, ale poległ też w porównaniu z seryjnym zawiasem DL650. Giees jest zajebisty na szybkich łukach na dobrych asfaltach, ale DL jest równie dobry a na dziurach wolałbym jechać DLem, znowu gies ma większy prześwit od Dl i od trampka, tylko jazda giesem z prędkościami 1 bez gazu w porywach 2 jest w chuj męcząca trampkiem albo dl można parwie stanąć w miejscu i pojechać dalej giesem zagibało na boki i rozrusznik w ruch albo sprzęgłem sie bawić. Trampek nie daje rady mimo piekielnego zawiasu na szybkich łukach na dobrej drodze tam gdzie GS i DL idą jak po sznurku w trampku trzeba korygować bo wycyrklowanie całego zakrętu na raz to nie lada sztuka. Giees ma zajebiste hamulce DL i tramp polegają. Gies ma zajebisty silnik do popierdalania po drogach asfaltowych szutrowych, ale nie do przeprawowej wolnej jazdy. Trampek ma najbardziej chujowy silnik z tych motocykli, GS ma najsilniejszy a DL najlepszy
W sumie to dobre motóry każdy ma swoje wady i zalety, każdym mógłbym jechać na koniec świata ale przed wyjazdem GS poza strefę serwisowalną dałbym na msze i przywiązał czerwoną kokardkę .
__________________
KLU KLUX HONDA MINOLTA TEAM
gumbas24h jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem