Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30.06.2018, 15:51   #48
luźno kieta
Odi Profanum Vulgus
 
luźno kieta's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: FZG/SRB
Posty: 332
Motocykl: RD04
Przebieg: 60 +
luźno kieta jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 6 dni 20 godz 39 min 37 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał dubel Zobacz post
Dziękuję "kolegą" za "uprzejmie donosze i prosze o bana" jest to moje pierwsze ostrzezenie od ponad 9 lat udzielania sie na forum. Znając swój nie wyparzony pysk aż dziw bierze że dopiero teraz. Wpis bardzo emocjonalny ale dziś rowniez nie zmienił bym w nim ani jednego slowa. Wszystkim urażonym kij w oko bo w .... To by pewnie frajda była.

Wracając do tematu to tych hipotecznych 100 skinow to należy pamiętać że jest tam oprócz wolontariuszy profesjonalna ochrona i policja która jak myślę grupke 100 zmusiła by w 3 minutki. Wszystkie inne imprezy mają normalny status tylko ta ma podwyższone ryzyko, w zeszłym roku religijny szabat młodzieży gdzie zagrożeń było mnóstwo a zagrożenia o wiele większe miał status normalny. Opener kto był ten wie co tam się dzieje , normalny status . Ehhh ...

Jeszcze dodam na koniec że pomimo ostrego języka mój post nie był skierowany osobowo, a przekleństwa podkreslaly tylko emocje jakie mi towarzyszyły. Nie sądzę że ktokolwiek powinien się poczuć urażonym chyba że ma codzienną sraczke to co innego...
Ale mimo wszystko przyjedziesz?
__________________
luźno kieta jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem