Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30.05.2013, 16:14   #5
motoMAUROxrv
 
motoMAUROxrv's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: OOL-OPOLSKIE
Posty: 377
Motocykl: RD07
motoMAUROxrv jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 tygodni 2 godz 33 min 28 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał JARU Zobacz post
Nie widzę sensu wrzucania informacji z całego świata do jednego wątku, zrobi się z tego taśmowiec i nikt po czasie nie odnajdzie potrzebnych informacji. Bardziej przydatne byłoby podzielenie na Państwa lub regiony i przygotowanie wątku z kompendium zawartym w pierwszym poście. W taki sposób autor wątku uzupełniałby na bieżąco pierwszy post o kolejne przydatne informacje.
Na forum pojawia się sporo pytań o noclegi, dlatego pomyślałem już o temacie-przewodniku:
http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=17798
Chciałem zacząć od zebrania informacji na temat Polski, niestety zainteresowanie taką akcją było znikome.


Mauro wysyłam ci a!
__________________
Jeśli coś warte jest zrobienia, warto to zrobić, choćby źle.
Gilbert K. Chesterton
Dzięki za namiary na interesującą stronkę, z pożytecznymi informacjami turystycznymi (dobry pomysł !) Moja propozycja miała mieć trochę inny charakter, chodziło mi o krótkie info podawane przez kogokolwiek na temat sprawdzonego już i godnego uwagi miejsca, z dobrym noclegiem czy też korytkiem -bez obszernej informacji turystycznej o danym regionie, które to można sobie znaleźć w wielu innych ogólnych przewodnikach.
Zaś jeśli w -tytułach- postów, DANE byłyby podawane prosto i czytelnie (jak w poprzednim moim poście), to nie powinno być problemem szybkie prześledzenie i wybranie interesujących Nas opisów, -nawet z kilkudziesięciu stron...
Przynajmniej ja to tak widziałem, -ale niekoniecznie muszę mieć rację...
Tyle gwoli wyjaśnienia moich urojeń przy piwkach Wybacz, -za bardzo zasugerowałem się cytatem z Twojego podpisu

Póki co, będę kibicował bardzo dobremu projektowi kol.JARU pt."Przewodnik Czarnucha",(bo zanosi się na full wypas) -oby szybko ruszył z bloków, bo sezon już wystartował... I zachęcam wszystkich do współpracy, bo bez tego nie powstanie nic... zdrówka
__________________
-szerokości, przyczepności i powodzonka!... MAURO
motoMAUROxrv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem