Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.04.2017, 08:19   #36
luk2asz
 
luk2asz's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: KrK
Posty: 1,242
Motocykl: CRF1100
luk2asz jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 1 dzień 3 godz 5 min 36 s
Domyślnie

Dobrze ze nie tylko moja opinia jest taka. Strona jest do kitu. Nie mówię o szacie graficznej ale funkcjonalności. Stawiam flaszkę jak ktoś znajdzie odnośnik do Moje Konto. O liście nie wspomnę. Co prawda nie potrzebna mi lista bo jadę tam bo lubię. Ale w poprzednich latach, to właśnie lista z uczestnikami mnie zachęcała.
Byłem już dwa razy na izim. W poprzednich latach nie było problemu z informacją, że zapłaciłem, że jest potwierdzone, że mam miejsce itp. W tym roku zapłaciłem 18 lutego, do dzisiaj nie mam info, że jest ok. Bliźniak, nie odpisuj mi tylko proszę że jak zapłaciłem to miejsce mam. Mój status jest zawieszony gdyż brak.weryfikacji wpłaty. Postaw się e sytuacji innych osób, które nie siedzą na forum. Nie wiedzą nic. Nie odpisujecie na żadnego maila. Kilka razy pisałem.
Atmosfera jest na zamku super ale takim podejściem jak w tym roku to mocno się zastanawiam czy nie odpuścić. Tyle że nawet kasy nie odzyskam bo niby do kogo napisać skoro nikt nie odpisze.
Może trochę sarkastycznie ale ile można prosić o info czy głupie 230 zł doszło i mam miejsce. A gdybym nie sledzil forum to co?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
__________________
Pozdrawiam, łajza na Crf110
luk2asz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem