Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15.09.2019, 08:29   #3
mdxmd


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,387
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 133 000
mdxmd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 6 godz 48 min 2 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał consigliero Zobacz post
Wydaje mi się, ale nie mam 100 % pewności bo dawno tego nie robiłem, że jak już wrzucisz trasę do urządzenia, to musisz ja zaimportować. Brzmi może dziwnie, ale musisz znaleźć już w opcjach urządzenia taki rozkaz. Dopiero wtedy ta trasa wrzucona do urządzenia objawi się w magiczny sposób w garminie. Mam nadzieję że pomogłem, gdyby jednak nie to z góry przepraszam. W wolnej chwili spróbuję to przetestować aby mieć w przyszłości 100% pewności
dzięki! wiem o tym, mapa przesłana przez basecamp nie jest widoczna do importu w nawigacji, urządzenie jej nie widzi.

jest jednak światełko w tunelu bo w aplikacji myrouteapp można przełączać się pomiędzy mapami openstreep maps, garmin, google tutaj jak wybiorę google to już na ekranie mam mapę którą sobie wytyczyłem.... bez sensu to po co cały plik GPX skoro przełączenie widoku mapy powoduje całkowitą zmianę trasy....

nie ważne... aktualnie przełączyłem widok w aplikacji MyRouteApp na mapygoogle i wrzuciłem do navi, która już widzi pliki do importu i importuje trasę z mojego miasta do Szwajcarii od 15min a na koniec komunikat nie można zapisać trasy....

kuziwa!

trasa jest zbyt długa! z Lubartów do Szwajcarii ok 1300km to jest zbyt długa ttrasa dla garmin zumo 396LM, trudno podzielę to na 2 części może się uda tym razem.

Ostatnio edytowane przez mdxmd : 15.09.2019 o 08:43
mdxmd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem