Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07.09.2017, 08:26   #56
Dubel
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał motomax Zobacz post
....Faktem jest że w niektórych reflektorach może delikatnie oślepiać..ale tu zależy od typu reflektora i ustawień....

Sam sobie wylazłem naprzeciw i usadziłem się w aucie i nic nie oślepia....

....Diody są tak umiejscowione jak żarniki w normalnych H4 i mają osłony tak jak zwykłe....

....Trzeba jednak pamiętać że żarówki są dłuższe
Pozwolilem sobie troche poprzycinac Twoj post, przeczytaj go dokladnie. To ze wsiadles i nic nie oslepia kompletnie nic nie znaczy. Popros kumpla by jechal za Toba , ty w puszce on na moto najlepiej w deszczu i po zmroku, zdziwisz sie jak bedzie to irytujace. Zarowki ledowe nie swieca jak halogenowe i nie ma mozliwosci uzyskania na nich odpowiedniego obrazu swiatla. LEDy sa zajebiste do swiatel dlugich, do dodatkowego oswietlenia ale kompletnie nie nadaja sie do swiatel mijania w reflektorach zaprojektowanych do zarowek halogenowych. Ze wzgledu na ich budowe ledy oslepiaja jeszcze bardziej niz HID.

Jak trafiam delikwentow co im nie chce sie zmienic z dlugich na krotkie badz tez maja jakies gowna powkladane zamiast swiatel mijania czesto zdarza mi sie czestowac ich moiomi dlugimi i wtedy reakcja jest natychmiastowa.

Osobisie testowalem pare typow i najlepiej pasuja mi LED X7 Jest moc
Jesli ktos by chcial sie pokusic o ledy bez drivera (tym H1 ,H4, H7 itd. ) szczerze odradzam swieca jak swieczki.
Pozdro
  Odpowiedź z Cytowaniem