Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28.06.2011, 12:21   #13
zimny
trampkarz emeryt
 
zimny's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Garwolin
Posty: 2,755
Motocykl: DL1000A
Przebieg: za mały
zimny jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 4 godz 46 min 7 s
Domyślnie

Wiem że jestem świeżak i pewnie nie powinienem się odzywać. Ale przeczytałem wątek i trochę jestem zaskoczony tym co się dzieje w temacie. Jestem jakiś czas na forum Trampkowym i tego typu problemów nie zaobserwowałem...tam logo jest chyba ogólnodostępne i każdy kto chce może je wykorzystać jak ma ciekawy pomysł.

Dla mnie wartość forum stanowią ludzie, wiedza i pasja jaką się dzielą... że ktoś wpadł na pomysł na jakąś ciekawą koszuklę z logo forum - a są ludzie którzy chcą to kupić - co w tym złego że sprzeda? Przecież i tak kupią takie koszulki ludzie związani ze środowiskiem afrykańskim. A mi osobiście jest obojętne od kogo taką koszulkę kupuję i czy na tym zarabia czy nie. Najchętniej sam bym sobie taką wyprodukował wg własnego wzoru ale mam ciekawsze wydatki jak na razie

Jest jeden wyjątek - gadżety np. poświęcone pamięci ś.p. IZI-ego. Tu akurat dla mnie bardzo istotne jest na co idą pieniądze - nikt nie powinien na tym zarabiać. Nigdy człowieka nie poznałem, ale szacunek i respekt mam dla niego ogromny, tym bardziej cieszy wsparcie jakie to forum zapewnia jego najbliższym.

LUDZIE są ważni a nie logo, koszulki, naszywki i inne pierdoły...

Takie moje zdanie i mam do niego prawo, choć może pisać nie powieniem

Pozdrawiam
zimny
zimny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem