Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.08.2017, 22:23   #15
Kazmir
 
Kazmir's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,720
Motocykl: RD03
Kazmir jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 6 dni 20 godz 39 min 25 s
Domyślnie

Cytat:
O i tu właśnie podałeś największą wadę tego moto. Brak 6go biegu
To też dorzucę parę groszy.
Tak jak już pisałem w wątku o "Kiedy spełnią się marzenia" zastanawiałem się nad CB 1300, XJR 1300 i GSF 1250. Wygrał Bandit właśnie ze względu na 6-bieg, ale nie tylko. Oczywiście wtrysk paliwa z niesamowitą reakcją na ruch manetki. Małe zużycie paliwa w stosunku do starszych wersji. O odpalaniu zimnego silnika olejaka .....to znacie. Prosta konstrukcja, łatwy dostęp do wszystkiego (serwis) tanie części, ABS, dobre heble, nienaganne prowadzenie.

Mówicie o przyspieszeniach? Jeśli zostanie ten motocykl na dłużej pierwszym zakupem będzie wyświetlacz biegów. Temat już ogarnięty są dwie drogi jedna to zakup w h....j drogiego gotowca. Drugi przeróbka (prosta) czujnika biegów i wyświetlacz.
Czasami jest tak jak mówicie!! Jadę sobie spokojnie po mieście 50km/h na 6 biegu. Po jakimś czasie jest coś do wyprzedzenia. Odkręcam gaz - no wyprzedzam, ale szału nie ma. Dopiero potem pada w głowie k...wa to przecież szóstka była. Druga zabawna rzecz z którą musiałem potrenować. Bardzo kłopotliwa była jazda po szutrach dziurawych, ze względu na niesamowitą reakcję manetki gazu. Moto jak wpadło w dziurę na drodze to minimalny ruch manetki powodował strzał jak z procy Teraz "wbijam" na wolnych obrotach 2,3 bieg i jadę sobie spokojnie omijając tylko dziury.

Ja lubię operować na danych, który motocykl z 1000+ ma cały moment (108) dostępny od 3700obr/min? Na dodatek (miły) prezencik. Deklarowana moc w tym moto jest w praktyce dużo większa niż podawana w danych tech. Na koniec cena, a to też trzeba brać pod uwagę.
__________________
Ale tu nie Politechnika, tu trzeba myśleć, jak mawiał pewien bosman ;-)
Przestań naprawiać jak zaczynasz psuć!
Ludzie, którzy twierdzą, że czegoś nie da się zrobić, nie powinni przeszkadzać tym, którzy właśnie to robią.
Kazmir jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem