Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30.04.2017, 01:17   #1
Neo
Konto zamknięte na stałe


Zarejestrowany: May 2012
Posty: 1,603
Motocykl: RD03
Neo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 7 godz 52 min 54 s
Domyślnie IZI Meeting 2017 - dojazd

Pomyślałem żeby zacząć osobny wątek o dojazdach na tegoroczny IZI Meeting aby uniknąć wielostronicowego bałaganu pod jednym tytułem (wejściówki, uwagi do organizatorów, spotkania, a potem pewnie masa galerii zdjęć i filmów). Jeśli to słaby pomysł, poproszę moderatorów o podpięcie postu pod istniejący już wątek IZI Meeting 2017.

Do rzeczy. Ponieważ na razie nie mam szalonych widoków w tym roku na wyjazdy motocyklowe, chcę wykorzystać posiadany czas możliwie sensownie. Na dziś mam zaplanowany udział zarówno w IZI jak i w Rajdzie Tukan (bez obaw, to nie trasy będą takie łatwe, że 125-tką da się przejechać, tylko ja będę tam w charakterze wsparcia wolontariackiego )

Na IZI ruszam z Łodzi w poprzedzający go czwartek o jeszcze nieustalonej godzinie, możliwe że dopiero po pracy, śpię w Złotym Stoku nieopodal Kłodzka żeby kolejnego dnia móc wreszcie spokojnie i za widoku "zaliczyć" Autostradę Sudecką i Drogę Stu Zakrętów w całości, a nie kawałkami czy po nocach jak do tej pory. Dodatkowo będę chciał zatrzymać się na chwilę w miejscowości Strużnica, gdzie mam do zrobienia kilka fotek (ewentualnie na popas w lokalnej knajpie). Naszkicowałem trasę widoczną tutaj:

https://trips.furkot.com/ts/H8w3TE

Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć do mnie w piątek w Złotym Stoku do spokojnego przejazdu widokowo-turystycznego, to zapraszam. Nie namawiam na wspólny start w czwartek w Łodzi, ponieważ zdaję sobie sprawę z mało atrakcyjnych prędkości oferowanych przeze mnie na "nudnych" trasach łączących centrum Polski z południem kraju.
__________________
Konto zamknięte na stałe.

Ostatnio edytowane przez Neo : 30.04.2017 o 01:24 Powód: literówki jak zwykle
Neo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem