Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11.05.2017, 16:57   #16
chemik
 
chemik's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Wrocław
Posty: 1,425
Motocykl: Husqvarna 701 Enduro
chemik jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 15 godz 21 min 25 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał chemik Zobacz post
Mam namiary na jedynych dwóch lokalesów ogarniają tych motocykle. Po powrocie do kraju wrzucę namiary dla potomnych.
Wracam do tematu.
Ten dzień toczył się jakby dwutorowo. Awaria zdarzyła się dzień wcześniej po stronie rosyjskiej. Zaciągnęliśmy KTMa na porwozie do Uralska i poszliśmy spać. Rano właścicielka hostelu, w którym mieszkaliśmy zadzwoniła po męża/ojca/syna/kochanka/sąsiada (oni wyglądają tak samo). Czlowiek przyjechał, podzwonił i umówił nam Andrija, który miał się zjawić po nas o godz. 13:00. Było przed 11, więc powiedziałem, ze jadę szukać innego fachmana. Znalazłem region, gdzie było pelno warsztatów samochodowych. W pierwszym z nich zapytałem o serwis motocykli. Nie wiedzieli gdzie, ale kazali pojechać do OKI Service. Pojechałem, zapytałem i dostałem namiary na Lioszę.
Wracając ujrzałem motocyklistę. Takiego prawdziwego, w kasku, zbroi i na chińskiej 350-tce. Zapytałem go o serwis motocykli. Nie znał, ale zaprowadził mnie do sklepu motocyklowego.

IMG_20170421_093847014.jpg

Właściciel, młody chłopak, dał mi namiar na wspomnianego wcześniej Lioszę oraz na Igora. Powiedział, że jak do wieczora nie ogarniemy motocykla, to abym zadzwonił do niego to jeszcze coś wymyśli.
O 13:00 przyjechał Andrij i to on ogarnął motocykl wraz z kolegą (być może był to nawej Liosza lub Igor).
Nie spodziewajcie się tam warsztatu. Chłopaki ogarniają sprzęty w garażach:

DSC_4759.jpg

IMG_20170421_110447947.jpg

Kontakt z Andrijem i jego kolegą tylko po rosyjsku.
Kontakt z właścicielem sklepu po rosyjsku i podstawy angielskiego.

Namiary:

Liosza Kulibin: +7 707 898 68 76
Igor: +7 707 584 01 94
Właściciel sklepu Raman: +7 705 126 21 58
Andrij: numer dopiszę później, jak odszukam kartkę, na której jest zapisany.

Generalnie Andrij + kolega sprawiali bardzo pozytywne wrażenie. Wiedzieli jak się do roboty zabrać, nie marudzili, potrafili czytać schemat elektryki KTM wyświetlany im na smartfonie, choć trzeba było napisy tłumaczyć z angielskiego na rosyjski. Bardzo pomocni. Na koniec nie chcieli kasy twierdząc, że od turystów nie biorą (i tak im daliśmy zapłatę + upominki).
chemik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem