Wątek: Powrót do domu
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31.03.2018, 12:06   #4
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,784
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 5 godz 53 min 51 s
Domyślnie

Zasadniczo jest to część pewnej historii Izrael motocyklem
https://r.tapatalk.com/shareLink?sha...8&share_type=t
Co do możliwości dotarcia do Europy z Izraela, wydaje mi się że nie ma innej opcji łatwej do znalezienia. Salamis podobno pływa też na Sycylię, a ta linia o której piszesz to raczej Egipt Turcja. Połączenie Izrael Europa nie jest najtańsze, najbardziej bolą opłaty portowe. Ponieważ traktujemy powrót jako część wycieczki to nie chciałbym wylądować w Lavrio i jeździć w miejscach gdzie już byliśmy. Z tego powodu powrót jest przez Cypr i później promem do Turcji . Obawiam się jednak że ze względu na czas będziemy raczej trzymać się cieplejszej strony poruszając się w kierunku domu. Północ zostawimy na większą wycieczkę. Koresponduję z jakimś prezydentem tureckiej organizacji OMM to może i jakieś ciekawe trasy poleci. Cypr też mam podpowiedziany przez lokalnego motocyklistę, jedyne co będę musiał zrobić ekstra to zmienić opony bo chyba mi nie starczą do domu te które mam teraz, mają już 14,5 kkm. Miejsce na zakup mam brakuje mi miejsca na zmianę.

Pozdrawiam Marek
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest online   Odpowiedź z Cytowaniem