Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27.08.2019, 17:00   #23
fassi
Fazi przez Zet
 
fassi's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Berlin
Posty: 5,798
Motocykl: RD07
Przebieg:
Galeria: Zdjęcia
fassi will become famous soon enough
Online: 8 miesiące 3 tygodni 5 dni 18 godz 17 min 15 s
Domyślnie

No paczpan, nie znasz mnie i gratulujesz. Kiedyś pracowałem przy projektowaniu mostow i na uniwerku i przez takich ludzi nie mówiących dziendobry, podpierdalajacych jak w przedszkolu, mających w dupie wszystko i wszystkich, fałszywych, wymagających bo im się należy, bo są tacy ociekający zajebistiscia, dobrowolnie poszedłem na harvestera. Cisza, spokój, lesniczy przyjeżdża na fajrant z pifkiem czasami, żadnych pedałów, szef mądrzejszy niż cała kadra profesorska. Dlatego mam taką alergie na ludzi postępujących jak Ty.

No tak, Nieprawda jest że moja przyzwoitość przywitała się tu żzewszystkimi. To był leguramin. Nie tylko ja o tym przypominałem. Z domu wiem , a nie Ze szkoły, że wchodząc między ludzi mówi się dzień dobry, albo wieczór, nawet jak ktoś o tym przypomi.

Czarny, brakuje mi tylko sekretarki do spraw ważnych, a ostrzałka daje radę ołówki do średnicy 45cm.

Majtasie, czarne giry to nowy trynd w korpo aby lepiej szedł workflow I kejs był zrobiony asap. Pozatym czirne giry znaczą że się dużo łazi dookoła maszyny, znaczy dba o nią, smaruje, pucuje iteoe
__________________
Za dwadzieścia lat
bardziej będziesz żałował
tego czego nie zrobiłeś,
niż tego co zrobiłeś.
fassi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem